darkdevil

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 25.06.2020 22:19

Puan: 36 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

billur ergün

araştırmacı ve yazar. yazarlık serüvenine ilkokul yıllarında başlayan billur ergün ilk kitabını da 22yaşındayken çıkardı.. kitaplarını yazdığı esnada trakya üniversitesi güzel sanatlar eğitimi de aldı. yapmış olduğu resimlerde kullandığı imgelerin kitapların konusunu oluşturma konusunda çok büyük bir payı var.

düşüncelerini hem yazılı hemde görsel şekilde ifade etmesi gerçek özgürlüğü tatmasını sağlıyor. billur ergün bir şeye obsesif olarak takıldı o ise kozmogoniden başka bir şey değildi. kozmogoni, billur ergün'ü tarihin ilk başına insanlığın ilk dönemine sümerlere götürdü. tüm varoluş mitlerini didik didik araştırdı. kitaplarında yer alan karakterler bu mitlerin çıkış noktasına mezopotamyaya uzanan bir maceradan geçerek varlığın ve insanın temel amacının ne olduğunu sorguluyorlar. babilin baş tanrısı marduk ile başlayan kitap serisi apollon iskenderi zülkarneyn ile devam ediyor. mısırın ilk tek tanrısı tanrı aton ve akhenatonun tarih sahnesinde ki yeri anlatılıyor. serinin son kitabı olan jezebel- meleki tavus ise israilin güzel kraliçesi olan jezebelin vahşice katledilmesini ve tarihin en eski dinlerinden biri olan ezidilerin yaşamları hakkında bilgiler veriyor.

24 yaşında 3 kitap sahibi genç yazar hala yazmaya ve öğrenmeye çok aç olduğunu ifade ediyor. bilgiye karşı bu denli açgözlü olmasaydı bugün bu kitapların hiç bir tanesi ortaya çıkmazdı. genç yazar şu sıralarda da bir sinema filmi yazmakla meşgul.

doğan barış yaşar

doğan barış yaşar 24.01.1991 tarihinde ankara’da dünyaya geldi. eğitim hayatına ankara’da başlayan başarılı oyuncu ilk öğretim ve ortaokulu bitirdikten sonra lise eğitimine konya’da devam ederken hentbol ve voleybol sporları yaparken oyunculuğa duyduğu ilgi üzerine oyunculuk ve müziğe gönül vererek eğitimlerini aldı.

henüz 15 yaşında iken ilk konserini veren doğan barış yaşar spor branşlarında altın madalya kazanırken eğitim hayatında da tiyatro dalında ödüller kazanmıştır. lise yıllarında “hastalık hastası”, ve “şu çılgın türkler” adlı oyunlarda sahne alan genç oyuncu “şu çılgın türkler” adlı oyunda ulu önder atatürk’ü büyük bir başarıyla canlandırmıştır.

doğan barış yaşar aynı zamanda ankara devlet opera ve balesi’nde balet olarak bir çok oyuna çıkarken yaz aylarında da çeşitli mekanlarda canlı müzik yapmaya başladı 2013 yılında aldığı ani bir kararla yeni bir şeyler denemenin heyecanını yaşamak için animatörlük yapan genç sanatçı çalıştığı “wow hotel group” içerisinde müdürlüğe kadar yükselmiştir.yıllardır oyunculuk heyecanını içinde yaşatan doğan barış yaşar dizilerde ve sinema filmlerinde rol almak için çalışmalarına başladı ve bunun semeresini kısa sürede gördü ve ekranların fenomen dizisi “çukur”’da “victor” karakteri ile ses getirirken televizyon dizilerindeki başarısını “arka sokaklar” dizisinde canlandırdığı “esat” karakteri ile perçinledi.

başarılı oyuncu doğan barış yaşar şu aralar “kızılçağ” adlı dizinin ana karakterlerinden biri olan “balduk” karakteri ile ekranlara tekrar gelmenin heyecanını yaşıyor.doğan barış yaşar ayrıca birçok reklam filminde ve tanıtım filmlerinde de görev almıştır.

cengiz can

cengiz can, bayburtlu anne ve babanın üçüncü çocuğu olarak 1980 yılında kocaeli tütünçiftlik de dünyaya gelmiştir. daha sonrasında istanbul'a yerleşen ailesiyle beraber ilk ve ortaokul eğitimini kadıköy ilçesinde yer alan bir mahallede tamamlamış olan cengiz can. isviçrede bir müddet eğitimine devam ettikten sonra yurda geri dönüş yapmıştır.

vatani görevini izmir çeşme’de tamamlayan cengiz can ardından istanbul maltepe’de ticarete atılarak kurduğu firmasını, ailesininde destekleriyle kısa zaman içinde başarıya taşıyarak sektörde adından söz ettiren ve halen devam eden mimari projelerde, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok ciddi marka ve firmalara hizmet vermeyi sürdüren ence yapı dekorasyon şirketinin de sahibidir.

evli ve iki erkek çoçuk babası cengiz can yirmili yaşlarda müziğe olan ilgisini fark ederek arabesk / fantezi ve halk müziğine olan ilgisini amatör çalışmalar ve yorumlarıyla, çevresinden de almış olduğu olumlu tepkiler ve eleştiriler sonrasında albüm çalışması yapmaya karar vermiş ve ailesininde desteğiyle zamanı geldi ismine sahip ilk albüm çalışmasını 2019 senesinde piyasa ve dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.

cengiz can 7 şarkıdan oluşan zamanı geldi isimli albümünde etiler isimli şarkısına klip çekerek müzik severlerle buluşturmuştur. çok başarılı olan bu çalışmanın sonucunda elde edilen mutluluk, cengiz can'ın müzik hayatında doğru yolda olduğunu kanıtlamış ve müzik konusunda daha etkili, dinleyicilerine daha duygu ve keyif veren çalışmalar yapması gerektiğini hissettirmiş hemen sonrasında da kendisine ait bir stüdyo kurmuştur.

ticaret hayatının yanı sıra müzik hayatında da ciddi sorumluluk sahibi olduğunu kabul eden cengiz can kendine has yorumuyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

ayrıca cengiz can yeni single çalışmasını müzik severlerle buluşturmak için stüdyo çalışmalarına da devam etmektedir.

mustafa kandak

mustafa kandak 1986 yılında izmirde dünyaya geldi ve küçük yaşlardan beri müziğe ilgisini hiç kaybetmedi... özellikle annesinin müziğe ve radyoya olan tutkusu sayesinde müziği sevmesindeki en büyük etken olmuştur. müziğin hayatında her zaman büyük etkisi vardı...

uzun yıllar müzikle uğraştıktan sonra artık kendi şarkılarını dinleyiciye sunmak istediği andan itibaren, her yapmış olduğu şarkıda kendisini müzik sektöründe biraz daha yükselterek daha büyük kitlelere ulaşmayı başarmış ve şarkı söylemenin yanı sıra kendi bestelerini sevenlerine sunmaya başlamıştır. mustafa kandak son dönemlerde çok daha aranan ve kendisine sağlam bir yer edinmiş isimler arasında yerini almayı başarmıştır.

albümleri;

2012 ikimize yazık
2013 sözlük
2014 yelken
2015 aşk defteri
2017 sende yanacaksın
2019 aşkla oyun olmaz
2020 tövbeliyim

hibya

basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen hibya haber ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor

hibya; haber ilan basın yayın ağı’dır.

uluslararası bir medya ağı olan hibya, halen 13 dilde yayın altyapısına sahip, bünyesinde 60’dan fazla haber sitesi bulunan ve her gün ağa dahil olan yeni katılımcılarla büyümesini sürdüren bir yapılanmadır. dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrımı olmaksızın nitelikli habere odaklanan hibya, siyaset ve asayiş haberlerine ise cok sınırlı yer vermektedir. hibya, türkiye siyasi gündemi yerine, dünya ekonomi ve diplomasi gündemine odaklanmaktadır.

hibya haber ajansı’nın ulaştığı kitle, kendi aboneleri ile sınırlı değildir. sadece abonelerine değil, açık sistemi ile tüm medya kuruluşlarının haber kaynağıdır. medya iletişim ortaklıklarında ise her zaman vazgeçilmezinizdir.

hibya, tarafsız bir basın kuruluşudur.

hiç bir sermaye grubuna bağlı değildir. hiç bir siyasi yapıya dayanmamaktır. tamamen emek yoğun sermaye ile kurulmuştur. olması gerektiği gibi tarafsızdır.! herkese eşit uzaklıkta konumlanmıştır.

ayşegül banu şahin

ayşegül banu şahin 21.05.1973 yılında, istanbul’da dünyaya geldi.. işletme, halkla ilişkiler ve reklamcılık ve davranış bilimleri bölümlerinden mezun oldu. insan psikolojisine olan merakından kişisel gelişim, aile danışmanlığı, nlp, psikolojik testler üzerine birçok eğitim aldı fakat faal olarak bu sektörlerde hiç çalışmadı. 10 yıl kadar özel sektörde çalıştıktan sonra, eşiyle birlikte 15 yıla yakın kafe ve restoran işletmeciliği yaptı.

yaklaşık 30 yıldır, doğruluk, dürüstlük, adalet, vicdan, güven, sadakat gibi temaların yanı sıra aile ilişkilerinin ön planda olduğu öyküler, romanlar yazıyor olsa da ayşegül banu şahin’in ilk kitabı olan “bitti dediğim yerden -hercai-” adlı eseri, 2018 yılında yayımlandı. iki kız kardeşin yaşam öyküsünü kurguladığı bu kitapta, kendisine yapılan tüm haksızlıklara rağmen dürüst ve vicdan sahibi oluşu ve dimdik duruşuyla ayakta kalmayı başaran bir kadını ve hırsları uğruna hayatını feda eden kız kardeşinin hikayesini anlatmaktadır. kitap, adaletin yerini bulmasıyla sonlanır.ayşegül banu şahin’in ikinci romanının yayımlanması da çok uzun sürmez. 2019 yılının başında “gecenin ayak sesleri” isimli eseri yayımlanır. film tadında yazılmış bu eserde de güven, adalet duygusu ve aile ilişkileri ön plandadır.başarılı yazar bu defa ikisi erkek olmak üzere, beş farklı karakterin gözünden dünyaya bakarken, okuyucuyu heyecan dolu bir yolculuğa çıkarır. son eseri olan, “canparem kanada’ya uçuyor” isimli kitabında, 2016 yılında, küçük yaştaki oğlunu eğitim amaçlı kanada’ya göndermesiyle başlayıp günümüze kadar gelen, kanada macerasını anlatır. bu kitabı diğer kitaplarından ayıran tek unsur, yazarın gerçek yaşam öyküsü olmasıdır. yazar şu sıralar eşi ve 2 oğluyla kanada’da ikamet etmekte ve yeni romanı üzerinde çalışmaktadır.

21 yıllık evli olan ayşegül banu şahin, 2 çocuk annesidir.

ülkü gözen stewart

1970 isviçre, basel doğumlu ülkü gözen stewart aslen kırımlıdır.
her sayısında şiir, makale ve çeşitli ünlü isimlerle yaptığı röportajlarının da yer aldığı iki ayda bir yayınlanan ana kültür ve sanat dergisi’nin yaklaşık iki yıl halkla ilişkiler görevini üstlenmiştir. cihangir’i güzelleştirme derneği’nin bir yayını olup, semtlilerin de kendilerini ifade etmelerinde aracı olan cihangir postası gazetesi’ne hazırlamış olduğu yazılarla katkıda bulunmaya çalışmıştır.
tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar, yönetmen, seslendirme sanatçısı ferdi merter’den oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.
2009 yılında müzik, konu, konuk, eğlence, atışma içerikli kıtır ismi ile bizzat sunumunda da bulunduğu, projesi tamamıyla kendisine ait çıtır ve kıtır adlı iki kişilik bir televizyon programı hazırlayıp özel bir kanal olan show max’te hayata geçirmiştir.
mesam üyesidir. t.r.t. sanatçısı tuncay sağlam tarafından bestelenmiş çıt çıt adlı şarkısının yanı sıra sözleri kendisine ait birçok şarkısı vardır. bu şarkısına çekilen klipte kalabalık bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. hemen ardından sözleri yine kendisine, müziği yıllarca birlikte çalıştığı kâzım atav’a ait harbie bebek adlı animasyon şarkısına da ikinci klibi çekilmiştir. son klibi ise söz ve müziği kendisine ait armağanım ol benim şarkısınadır.
bugüne dek yazmış olduğu şiirlerini vurdum dibine adını verdiği şiir kitabında toplamıştır.
kendi keskin kalemine benzediğini öne sürerek ileride parmakla gösterilecek bir yazar olacağını iddia eden apartman komşuları, türk edebiyatı’nın en değerli yazarlarının başında gelen aziz nesin tarafından keşfedilmiş olmaktan dolayı kendisini şanslı bulan ülkü gözen stewart’ın bir evlilik programında yaşanan aşkın perde arkasını, yalancı şöhret kayıplarını ve program içerisinde daha birçok bilinmeyen detayı kaleme aldığı ali veli kırk dokuz elli yedi adlı kitabı bulunmaktadır.
aile içi sorunlardan, aile içi kopukluklardan, toplumsal birçok konuya sivri dilli eleştiri ve mizahi bir yaklaşımla parmak bastığı ve tüm maskeli leşlere ithaf ederek yazdığı cihangirin ordabuları üçüncü kitabıdır. (hikâye doğrultusunda bu kitap fiziksel ve manevi şiddet içerikli ailelerde yetişen buluğ çağındaki gençleri duygusal anlamda etkileyebileceği üzere +18 yaş sınırı ile piyasaya sürülmüştür.)
aforizma tarzında mizahi bir üslupla yazdığı dördüncü kitabı k’özlü sözler’dir.
son kitabı çay çiçeğim ise karizma ve karı’izma erkek ayırımının altını çizdiği, tam tadında erotik bir aşk romanı. karizma ya da karı’izmalığın erkeklerin duruşlarındaki dikliği ya da eğik oluşuyla kimlik bulduğunu ifade eden yazar, kadının da karizma suyla sulanan bir çiçek olduğunu anlattığı romanında okuyucusuna aşkın keşfedilmeyi bekleyen bir buluş olup, iksirinin de erkeğin karizma oluşuna bağlıyor.
araştırmacı yazar vadullah taş’ın müslüm gürses efsanesi ve ferdi merter’in eşcinsel kuğu adlı eserlerinin de editörüdür.
yenigün gazetesi’nde ve onurakaymedya’da köşe yazarıdır.

alper erözer

müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan alper erözer, bir dönem fox tv'de "komşular" isimli dizide rol almıştır.

sözlerini kendisinin yazdığı ‘’ı think you love me now’’ isimli teklisi ile ilgi gören 13 yaşındaki alper erözer, aranjör ve besteci suat aydoğan'ın arenje ettiği ‘’hey world world’’ albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

suat aydoğan’ın imzası ile 6 ingilizce, 2 türkçe ve 1 türkçe club mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'hey world world'ü seslendiren alper erözer, albümde bulunan ingilizce şarkılarının sözlerini ise babası cenk erözer ile birlikte yazdı.

albümündeki ilk çıkış şarkısı olan 'enerji'nin video klibinin çekimini gerçekleştiren alper erözer,"hey world world" albümü ile 26 ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

single yaz çalışması 'yaz geldi' ise temmuz 2018 tarihinde tüm platformlarda yayınlandı.

söz ve bestesi soner sarıkabadayı'ya ait olan 'tek bir yeminle' single şarkısı 2019 ocak ayında tüm platformlarda yayınlandı. "alışırlar" adlı şarkısı ise 2019 haziran ayında platformlardaki yerini aldı. son olarak geçtiğimiz günlerde 'hâlâ' isimli single çalışması ve klibiyle tüm dijital platformlarda yer aldı..

mahmut görgen

hali hazırda touch the sky ve kalbimin sahibine isimli single çalışmaları bulunan, arabeskin güçlü sesi cansever ile slow pop çalışma yapacağı haberleriyle gündeme gelen ünlü dj / müzik yapımcısı
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.
Jigolo Ajansı jigolo arayan zengin bayanlar sahibinden Jigolo Siteleri deneme bonusu çevrimsiz bonus pendik escort kusadasi escort marmaris escort bodrum escort adapazari escort corlu escort cerkezkoy escort fethiye escort kartal escort basaksehir escort sancaktepe escort konya escort porno video izle porno seyret konya escort bayan bursa escort bayan bursa bayan escort toopla.com oclamor.com meyvidal.com istanbulviva.com ilogak.com hamkarfa.com blackmoth.org lithree.com vidsgal.com nattsumi.com bahçelievler escort bakırköy escort izmir escort denizli escort bursa escort izmir escort dudullu escort mersin escort şişli escort gaziantep escort şişli escort